750 ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo!
Kapat

Değişim ve İade Şartları


Değişim ve iade
kanatlibutik.com dan alınan bir ürünün hatalı/ayıplı çıkması durumunda, koşulsuz değişim gerçekleşir. Değişim işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir
kanatlibutik.com tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ve sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır ve değişimi yapılmamaktadır.
Bikini ve mayo alışverişlerinizde beden değişimi yapılmaktadır.
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanızı arkasında bulunan formu doldurarak kargoya teslim ederek, değişim isteyebilirsiniz.
 
Yeni siparişin iptali
kanatlibutik.com' dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde [email protected]'a mail atarak veya 0531 616 85 54 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.
 
Ödeme iadesi
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Kanatlibutik.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!