750 ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo!
Kapat

Fantazi Aksesuarın Çiftler Arasındaki Önemi


Fantezi aksesuarlar bir kısım için ilişkinin olmazsa olmazı olurken, bir kısım için tamamen gereksiz sapıkça görünebilmektedir. Ama önemli olan sizin ilişkinizdeki yerinin ne olduğunu bilmektir.

Aksesuar denilince akla ilk olarak kelepçe ve kırbaçlar gelmektedir. Günümüzde pelüş kelepçe ve kırbaçların yanında, kamasutra zarı, ağız topu, göz bandı, tasma, bağlama ipi de üretilmeye başlamıştır. Ülkemizde talebin fazla arzın az olması nedeni ile birçok firma bu yönde üretim yapma kararı almıştır.  Talep fazla demişken, evet ülkemizde ve diğer yabancı ülkelerde fantezi aksesuar çok fazla satılmaktadır. Çiftlerin partnerleri ile yaşadığı ilişkide, zevkin daha fazla doruk noktaya ulaştırdığı bilinmektedir. Her ne kadar başlangıçta kişilere tuhaf gelse de, alışan çiftler için vazgeçilmez aksesuarlar olmuşlardır.

Aksesuara özel iç çamaşırı seçimi

İlk defa aksesuar kullanacak çiftlerimiz öncelikle kelepçe ve göz bandı gibi klasik aksesuarlardan başlamalılardır. Ama unutulmaması gereken noktalardan biri de aksesuarınıza özel kıyafetinizdir. Bu tarz ürünlerde iç çamaşırınızın da fantezi ürünü olması gerekmektedir. Web sitemizden fantezi iç giyim kategorimize göz atabilir, aksesuara göre iç çamaşırınızı seçebilirsiniz. Özellikle deri iç giyim bu tarz ürünler kullanılırken çok fazla talep edilmektedir. Mutlaka deri kategorimize de bakmanızı öneririz.

Ürünlerin fiyatları biraz pahalı olmakla birlikte, set olarak alındığında daha uyguna gelmektedir. Kanatlı Butik firması bunu farkına varmış ve müşterilerine set olarak sunmaya başlamıştır. Aksesuar alanında lider olan firmamız bu alanda daha çok çalışma göstererek, müşterilerin taleplerine karşılık vermeyi amaçlamaktadır.

Bu tarz ürünlerde ilk akla gelen renkler siyah ve kırmızı olmaktadır. Fakat morun çekiciliğini ve pembe rengin ciciliğini bilen firmamız mor, pembe, leopar, fuşya, neon kırmızı tarzı renklerde de üretmeye başlamıştır.

Sizler de ilişkinize yeni bir hız, yeni bir heyecan arıyorsanız, web sitemizden kredi kartına 9 taksite varan imkanlarla satın alabilirsiniz. Nakit ödeme seçeneğini kullanarak, ürünleri teslim alırken ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sizleri düşünerek, evinize teslim eden kurye dahil hiç kimsenin içeriğini bilmeyecek şekilde gönderim yapmaktadır. Güvenle alışverişinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

 


Kanatlibutik.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!