750 ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo!
Kapat

Yılbaşında Ne Giyilmeli?


Yılbaşında Ne Giyilmeli?

Yılbaşını kutlamak, çiftler arasında yıllardır süre gelen bir gelenek olmuştur. Kimisi 00.00' da ne yapıyorsa bütün yıl onunla meşgul olacağını düşünür. Kiminle o geceyi geçirirse, o sene onunla olacağına inanır. Bu nedenle çiftlerimiz genel de birlikte olmayı tercih ederler.
Kırmızının aşkı ve heyecanı arttırdığı herkesin bildiği bir gerçek ve klasiktir. Yılbaşının uğuru da kırmızı olarak bilinmektedir. Kırmızının partnerine ilettiği haz ve ihtiras duygusu nedeni ile de, yılbaşının olmazsa olmazı kırmızı iç çamaşırlarıdır.
İlk defa partneri ile yılbaşını geçiren de vardır, yıllardır beraber olan da. Yıllarını geçiren bir insan yılbaşının nasıl geçireceğini çok iyi bilse de, her sene yeniliklere açık olmalıdır. Biz Kanatlı Butik firması olarak, her sene yenilenen kırmızı iç çamaşırı stoğumuzla, her sene en çok tercih edilen mağaza olmaktayız.
Yılbaşı gecesinin uzun bir gece olmasını istiyorsanız, giyeceğiniz jartiyer, sütyen takım veya gecelikte olsa mutlaka ince bir sabahlık almanızı tavsiye ederiz. Bu sizi hem daha seksi gösterecek, hem de cinsel ilişkiye girmeden daha eğlenceli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, eşinizin size aldığı seksi bir elbise var ise ve öncesinde bir yemek yenilecekse, muhakkak eşinizin aldığı kıyafeti giymenizi tavsiye ederiz. Eğer böyle bir hediye yoksa, jartiyer veya iç çamaşırından önce mutlaka seksi mini bir elbise tercih etmelisiniz.
Güzel bir yıl sizin için o gece başlayacaktır.


Kanatlibutik.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!